18/06/2021 0 comment

Одлична драма-трилер што ќе го зароби вашето внимание. Серијата е работена според најпродаваниот роман на „Њујорк Тајмс“ во 2012-та на авторот Вилијам Лендеј. Ова е приказна за еден почитуван јавен ...

04/05/2021 0 comment

Кога една активна состојка се комбинира со друга компатибилна активна состојка, ветувањето што го дал кремот за нега несомнено ќе се оствари и тоа за пократко време.   СОВРШЕН СОЈУЗ ...

18/06/2021 0 comment

Овошје ЈаткиБројот на калории во 100 г боровинки е 57. Плус, имаат низок гликемиски индекс и делуваат превентивно од Алцхајмер.  VS 34 ...

18/06/2021 0 comment

Идеја за саботна дружба која ќе ви го затегне телото и ќе ви го прочисти умот Дружењето со природата е најдобрата терапија што нема да ве чини ниту денар, а сѐ што ви треба се вашите две нозе и ...

28/10/2020 0 comment

Потребни состојки: ·       300 г сладок компир ·       100 г телешко месо ·       сол и црн ...

Hide Main content block

За Нас

Ваш Аптекар, наменето да ги задоволи вашите потреби за квалитетни информации во врска со употребата на лековите и другите средства кои ги земате во аптеките. Ние се грижиме за вашето здравје и ќе ви обезбедиме интересни содржини кои директно ќе влијаат врз вашиот приод кон лекувањето и начинот на живот воопшто.

Следете не на Facebook

Newsletter

Внесете ја вашата е-пошта и навремено дознајте за сите новости и информации поврзани со Ваш Аптекар.