06/05/2021 0 comment

Filmi i parë i animuar doli në vitin 2013, i cili u pasua nga një vazhdim i dytë vitin e kaluar, me titull The Croods: New AgeZhvillimi i filmit ndjek jetën e familjes Croods, e cila jeton në ...

01/12/2020 0 comment

Para se të ankoheni që kremi i shtrenjtë i fytyrës që keni blerë nuk vlen asnjë qindarkë, pyesni veten nëse mund t’i keni sabotuar vetë rezultatet? Mos harroni, durimi është një faktor kryesor, por e ...

06/05/2021 0 comment

Fara e zezë meriton të jetë në listën e shtesave natyrore, sepse vetitë e saj të dobishme i kanë shërbyer njeriut që 2 mijë vjet më parë. Fillimisht, ...

06/05/2021 0 comment

Teoria prapa këtij lloji të trajnimi premton rezultate maksimale në një kohë minimale, por çfarë ndodh saktësisht në trup gjatë një seance TSHII?   1 Ushtrohuni intensivisht në intervale të ...

17/09/2020 0 comment

Përbërësit e nevojshëm 500 g kotëletë viçi të prera në shirita të hollë kripë dhe piper ¼ filxhan salcë soje ¼ lugë kafeje spec djegës 2 lugë kafeje sheqer 2 lugë supe lëng të freskët ...

Hide Main content block

rreth nesh

Shëndeti nuk është vetëm mungesë e sëmundjes, shëndeti është mirëqenie e plotë psiqike, fizike dhe emcionale. Misioni ynë do të jet i tillë. Me anë të këshillave të thjeshta dhe të shkurta dhe me përmbatje të cilat me shumë kujdes janë zgjedhur, ne ju ofrojmë të dhëna praktike të zbatueshme për përmirësimin e cilësisë së jetës në përgjithësi.

Ndiqni ne në Facebook

Newsletter

Shkruani e-mailin